כיצד בונים קישורים איכותיים

בכור גולן מסביר: כיצד בונים קישורים איכותיים?

לינקים או קישורים הם אלה שהופכים את העולם הווירטואלי ואת ההתנהלות שלנו ברשת לרחבה יותר, מקיפה יותר וכזאת שבסופו של דבר מובילה לרכישה, לנקיטת פעולה, קבלת מידע והכוונה. העולם האינטרנטי שבו אנו חיים וגולשים מציע מידע אינסופי במגוון תחומים –  מה שעוזר למקדמי אתרים להרחיב את שיטות הקידום שבהן הם נוקטים. 

בניית קישורים היא פעולה בלתי נפרדת עבור מי שעוסק בקידום אתרי אינטרנט. את הפעולה קל לבצע על ידי כמה שלבים טכניים שחשוב מאד ללמוד ואפשר לעשות זאת בקלות. אבל מהם אותם שלבים? וכיצד שומרים על איכות כשבונים קישורים?

בניית קישורים בקלות שלב אחרי שלב

יצירת לינקים שיובילו מעמוד אחד באתר לשני היא דבר שכל מקדם חייב לבצע ואין זה משנה מה הוא מנסה לקדם, בין אם מדובר בקידום אנשים עסקים כמו בכור גולן או יהודה כהן, עד ליצירת עמודים לחברות ארגונים עסקים יוזמות וכולי. 

כדי לעשות זאת חשוב להתחלה תגית חדשה תוך פתיחתה בצורה שמנועי החיפוש של גוגל יזהו אותה. לאחר מכן יש לבצע מיקום והתייחסות לקישור באמצעות יצירת טקסט בתוך מרכאות. כך אפשר להורות על כתובת אתר או עמוד, שם של קובץ להורדה, סרטן או תמונה. 

לאחר שמכניסים את הכתובת הדרושה לתוך הלינק יש לעגן את הטקסט בקישור כדי שהגולש יוכל ללחוץ על הלינק ולהגיע אל המקום שרציתם שאליו הוא יגיע. לבסוף יש לסגור תגית קישור ובכך לסמן לגוגל את סגירת הקישור וסוף התהליך. 

כדי לשמור על איכות קישורים יש לבצע את כל השלבים ולהבהיר באמצעות תוכן טוב במה מדובר. יש לדאוג שהתוכן בלינק יהיה איכותי, ברור ונהיר, קריא וקולח – כך שהגולשים יבצעו לבסוף גלישה באתר של בכור גולן או של כל עסק אחר, תוך נקיטת פעולה או יצירת קשר. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *