סיוע בכתיבה אקדמית

5 דגשים לגבי עזרה בכתיבה אקדמית

עבודות גמר אקדמיות ועבודות סמינריון, הינן עבודות הדורשות זמן השקעה רב, קריאה, מחקר, ויש להן קשר בלתי נפרד לתחום בו עוסק הקורס. כמו כן, את העבודות הללו יש לכתוב על פי דרישותיהם של המרצים. כלומר, אין עבודה אקדמית אחת דומה לשנייה.

כפי שניתן לראות, תחום עבודות הגמר האקדמיות הינו מגוון, אין מדובר במקשה אחת, ובכל זאת קיימים כללים הרלוונטיים לכלל העבודות. התייחסו להוראותיו של המרצה שלכם בכובד ראש, הוא האיש שיקבע את הציון שלכם. ראו כאן לדוגמה סיוע בכתיבה אקדמית!

5 דגשים לגבי עזרה בעבודה אקדמית:

  • לעבודת יש מבנה מסוים והכללים הם דומים. העבודה כוללת דף שער בו כתוב נושא העבודה, לאחר מכן תוכן העניינים של שלה, הקדמה, גוף העבודה ולבסוף נדרש סיכום, עם סילבוס, ציון המקורות מהם שאבתם מידע והיכן למקם ציטוטים.
  • במהלך כתיבת העבודה, חשוב לעשות שימוש בחומר העדכני ביותר, זה המשקף את ההווה ואולי בעל השלכות לעתיד. סכמו את החומר במילים שלכם. חל איסור להעתיק! אם בכל זאת תצטרכו לצטט, כתבו את המשפט עם גרשיים ועם סוגריים בהם יצוין מספר העמוד.
  • פעלו שוב על פי דרישות המרצה. האם הוא ציין לעבוד בפונטים מסוימים, מהו גודל הפונטים, גודל כותרות ראשיות וכותרות משנה, מה הרווחים בין השורות, עמידה בכללים היא נקודת זכות.
  • בזמן שכותבים עבודת גמר עליה להיות חפה משגיאות הקלדה, שגיאות כתיב, מבנה תחבירי לא נכון יש לערוך את העבודה ולבצע הגהה.
  • דגש אחרון נוגע למצבכם. האם יש לכם בכלל זמן לכתוב עבודת גמר או שאתם לחוצים ולא רואים את האור בקצה המנהרה? בכל זאת, מדובר בעבודות אקדמיות עם שאיפה לציון כמה שיותר גבוה. אם אינכם עומדים במעמסה, מסרו את המטלה לחברה העוסקת בתחום כתיבת עבודות אקדמיות. ציון גבוה מובטח!

> מידע מקצועי ופרטים נוספים ניתן לקבל באמצעות אתר איזיגרייד!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *