איך בונים חנות אינטרנטית

איך בונים חנות אינטרנטית?

אנשים רבים רוצים היום לבנות חנות אינטרנטית לשיווק מוצרים אונליין, כיוון שרבים מהאנשים היום מעדיפים לבצע רכישות אונליין ולחסוך משמעותית בעלויות המוצרים. היום ניתן לבצע הזמנה אונליין, לקבל את המוצר אליך הביתה במהירות רבה וללא הצורך לנסוע מחנות לחנות, לבצע השוואת מחירים או לסבול ממזג אוויר כזה או אחר או אפילו מתור ארוך בחנות. בניית חנות וירטואלית צריכה להיעשות לאחר תכנון קפדני ונכון לצרכי העסק, עיצוב ומיתוג נכונים שייצגו את העסק כבר באתר עצמו ואפשרויות הסליקה והצגת המוצרים באתר בהתאם לרצון בעל העסק.

בחירת האחסון, הדומיין ומערכת התוכן

הדומיין הוא כתובת הURL המופיע במעלה הדפדפן והיא מייצגת את האתר שלכם לעיני כל. כדאי לבחור בדומיין קליט, קצר וכזה שקשור לשם החברה או לתחום שלה. בחירת האחסון תשפיע לא רק על כמות התמונות והמוצרים שתוכלו להוסיף לאתר מבלי להכביד עליו ולהאט את הטעינה שלו אלא בכלל על מהירות הטעינה של האתר. מחקרים שנעשו בנושא בחנויות אינטרנטיות מובילות הראו שכל שניה של עיכוב בטעינת האתר יכולה לעלות במיליוני דולרים לבעלי החנות בכל חודש. בנוגע למערכת התוכן אנו ממליצים על מערכת וורדפרס אולם יש גם מערכות נוספות שניתן לבסס עליהן את החנות שלכם.

מבנה האתר ועיצוב

הצבעים באתר חנות באינטרנט צריכים להתאים לטרנדים העיצוביים לאותה תקופה בשילוב צבעי העסק כמובן לצורך מיתוג נכון ויעיל של העסק. הצבעים משפיעים על התחושות והרגשות של הגולשים ולכן אסור להקל בהם ראש. העיצוב צריך להיות ולהיראות מקצועי, נוח לניווט וגלישה וגם מבחינת מבנה האתר יש לנצל נכון מרווח לבן, לדאוג לתפריטי ניווט נוחים ויעילים ולוודא שבכל עמוד באתר אין תוכן מיותר המוצג שיכול להסית את תשומת הלב של הגולשים.

חוויית משתמש ואפשרויות סליקה ויצירת קשר

לבסוף דאגו לחוויית משתמש ברמה הגבוהה ביותר, התאמת האתר למובייל ולמסכים שונים (התאמה רספונסיבית), דאגו לאפשרות סליקה נוחה ומאובטחת וכמובן למגוון אפשרויות ליצור אתכם קשר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *