קניית עוקבים

בשנים האחרונות הרשתות החברתיות תפסו מקום של קבע בחיינו, והן פלטפורמה נהדרת לצורך קידום דיגיטלי. למעשה יש אנשים שמבלים שעות ביום בחיבור לרשתות החברתיות, בין אם זה כדי להעלות פוסטים ותמונות בעצמם או כדי לעקוב אחרי אנשים אחרים, מותגים, עמודים עסקיים, דיונים בקבוצות ועוד. על מנת לקדם את העסק שלכם באינסטגרם או אפילו כדי ליצור לעצמכם שם, תצטרכו לייצר קהל עוקבים גדול שיעקוב אחריכם, יגיב, יעשה לכם לייקים וייצור פעילות סביב התכנים שאתם מעלים. בדרך זו ניתן יהיה להביא עוקבים נוספים, להגביר את החשיפה למותג ולהצמיח את העסק שלכם.

לקנות עוקבים או להתקדם אורגנית?

יש כמה אופציות להביא עוקבים, כאשר האופציה הממומנת היא ככל הנראה הקצרה והמהירה ביותר. לא תמיד תהיה זו הדרך המדויקת ביותר מבחינת קהל היעד אך אין ספק כי מדובר באופציה שתבנה את הבסיס המוצלח לפרופיל הפופולרי שלכם. השאלה אם קניית עוקבים היא הפתרון הוא לנסות להתקדם אורגנית היא שאלה שעולה בכל קמפיין שיווק באינסטגרם, בין אם הוא של אדם פרטי ובין אם מדובר בעסק שבעליו רוצה לשווק אותו באינסטגרם וברשתות החברתיות בכלל. יצירת חשיפה גדולה יותר למותג הינה הכרחית, בטח בשלב הראשוני של הפרופיל העסקי שלכם, והוא אינו קשור לעובדה שאתם צריכים להעלות תכנים באופן קבוע ולתחזק היטב את העמוד שלכם.

טיפים חשובים לניהול דף אינסטגרם מצליח:

  • חשוב לעדכן את העמוד שלכם באופן שוטף עם פוסטים, תכנים, תמונות ועוד. הרעיון הוא להישאר בתודעת הקהל שלכם לעתים קרובות. 
  • הקפידו להעלות תמונות למלא את הפרופיל אבל בתמונות טובות ואיכותיות, תמונות שקשורות לעסק אבל גם תמונות אווירה שמציגות אתכם ביום יום ועשויות לחבר אתכם לקהל. ערכו היטב את התמונות לפני העלאה.
  • מוטב להוסיף טקסט קצר וקולע לכל תמונה. אולי משהו שמניע לפעולה או מקדם את התועלת העיקרית של המוצר/השירות וכו'

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *