מטבחים קומפקטיים צריכים תנורים קומפקטיים – כך תבחרו תנור

האם אתם אוהבים את כל המטבח מניטורי? כלי מטבח זעירים, מיקרוגל קטן ומכונת קפה בלתי נראית? יכול להיות שלא, אבל הממדים של המטבח לא מאפשרים לכם יותר מזה.

כך או כך, אתם צריכים לבחור את מוצרי החשמל במטבח בצורה חכמה. אחרת? תמצאו את עצמכם מנסים לנווט במטבח קטן, צפוף ולא נוח לבישול.

אז איך בוחרים תנורים קומפקטיים? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

 

תנורים קומפקטיים:

תנורים בגדלים הרגילים שמצויים בשוק, לא יכולים להתאים למטבח קטן. למרות שהתנורים הגדולים מציעים שטח אפייה יותר גדול, פונקציות כמו תנור גז משולב וטכנולוגיות אפייה מתקדמות, כאשר אתם מחפשים תנור קטן יותר, אולי תצטרכו לוותר על חלק מהרשימה הזו, אבל זה עדיף מאשר מטבח שאי אפשר לזוז בו ולבשל כמו שצריך.

תנורים קטנים מתחלים לכמה סוגים. ישנם כאלו שדומים לאובן טוסטר, עוצמת האפייה שלהם, רמת החום אליה הם מגיעים, היא לא גבוהה, ולכן, אי אפשר לאפות שם הרבה דברים וגם אלו שכן, תצטרכו סבלנות עד שהם יהיו מוכנים.

זאת לעומת הדגמים האחרים שמציעים את אותן יכולות של תנור פחות או יותר, אך שטח אפייה קטן יותר. זה אומר שזמן האפייה יהיה אותו דבר, תוכלו לאפות עוגות כמו עוף בלי שום הבדל, רק שטח האפייה יהיה יותר קטן.

כאשר מדובר על משפחה קטנה, זה מושלם. שטח האפייה הוא בדרך כלל מיותר, גם אם אתם אופים עוגיות באופן קבוע או עוגות, אתם לא צריכים תבניות בגודל של קונדיטוריה, תנור קטן מספיק.

לסיכום וסיום, במטבח קטן או אם אתם משפחה קטנה שלא אופים כמויות גדולות, תנור קטן יכול להיות מעולה בשבילכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *