סרטי גיוס מעסיק – למה כל עסק צריך את זה?

למה בעצם מעסיק זקוק לעובדים טובים? אנו מקווים שאנו לא מספרים לכם משהו שאתם לגמרי לא יודעים, אבל הצלחה של עסק מתבססת תמיד על גיוסם של עובדים מוצלחים. בעת האחרונה משקיעים מעסיקים רבים בהפקת סרטים, אך לא סרטי תדמית שיווקיים אלא סרטי גיוס מעסיק. מטרתם של הסרטים הללו תוצג בשורות הבאות וזה מתברר כקצת יותר מורכב מכפי שחשבתם. 

המטרה, להביא אליכם את האנשים הנכונים 

במידה מסוימת, סרטי גיוס מעסיק הם סרטוני תדמית, עם טוויסט. כמו כל סרט תדמית, הם נועדו לעורר רושם מסוים ולהעביר תחושה ורגשות לצופים. הרגשות שעולים בפני הצופים המתאימים צריכים להיות חיוביים ולהציף תחושה של התאמה. התאמה בין הצופים (עובדים לעתיד) לבינכם – המעסיקים. זה עניין מרכזי וחשוב ביותר, שכן כאשר נוצרת התאמה אמיתית בין העובדים לבין העסק, זה תורם לתרבות הארגונית, לפיתוח ארגוני, להצלחה העסקית. זאת ועוד, האנשים הנכונים הם אלה שיעזרו למעסיק לפרוח אך גם ירגישו טוב, סיפוק והנאה, בזמן העבודה. זהו מצב של ניצחון לכל המעורבים בדבר. 

כל עסק שרוצה עובדים טובים יותר, לאורך זמן, יוכל להפיק תועלת מאותם סרטי גיוס מעסיק שמופקים בצורה מקצועית. הסרטים הללו למעשה מביאים את האנשים הנכונים אליכם. ההתאמה הטובה בין מעסיק לבין עובדים מקטינה שיעורי נטישה. עובדים טובים שנשארים לאורך זמן תמיד עדיפים מעובדים ממורמרים, שכל הזמן רק חושבים על העבודה הבאה שלכם. 

לסיום, עלויות הגיוס שמעסיק צריך להשקיע כדי להביא עובדים טובים הן בלתי מבוטלות. אך כאשר יהיה ברשותכם סרט גיוס מוצלח, העלויות שלכם יפחתו באופן ניכר. העובדים הטובים יגיעו אליכם (ויישארו) ויעזרו לעסק להצליח, לרווחת המעסיק, לרווחת הלקוחות, לשביעות הרצון של כולם. 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *