שחזור קבצים ממחשב נייד

שחזור קבצים – כשאתם חושבים שהכל אבוד, לא הכל אבוד

לאחר הרבה מאוד ניסיונות לשחזור הקבצים שנמחקו ואבדו לנו, אנחנו עשויים להגיע למצב שהכל אבוד. אל תחשבו ככה, דווקא כשאתם חושבים זאת, ייתכן שלא הכל אבוד. במאמר זה, נציג עבורכם את הדרכים הטובות ביותר לשחזור כל סוגי הקבצים, ופתרון נוסף במצב שאין מוצא אחר, ראו לדוגמה שחזור קבצים ממחשב נייד!

מהו שחזור קבצים – ולמי זה נועד

שחזור קבצים היא פעולה ידנית שמתרחשת באמצעות תוכנה או החלפת רכיבים לשם הצלחה במשימה. שחזור הקבצים מתבצע ע"י הבנת הבעיה, חקירת הרכיב והמכשיר האלקטרוני, ובמידת הצורך הזמנת רכיבים במקרים שבהם אין גישה לנתונים הווירטואליים – המסמכים והתמונות שלכם. שחזור הקבצים נועד במטרה לתת מענה ופתרון לאנשים שאיבדו את הזיכרונות היקרים שלהם, את המסמכים מהעבודה ומהלימודים, ואפילו לבעלי עסקים קטנים שצריכים מפעם לפעם פתרונות שחזור.

שחזור קבצים – לא הכל אבוד

שחזור קבצים היא פעולה ידנית שמתרחשת ע"י טכנאי או אדם מן השורה אשר מבצע פעולת שחזור. ישנם שני סוגים של צורות שחזור: הראשונה, היא שחזור באמצעות תוכנה. השנייה, היא שחזור בשילוב עם חלקים אלקטרוניים והחלפתם.

הדרך היעילה והאפשרית עבור המשתמשים, היא להשתמש בתוכנות לשחזור קבצים ולקוות שהפעולה תצליח במלואה. ישנם שלושה תוכנות יעילות: הראשונה, תוכנת EaseUS Data Recovery. השנייה, תוכנת MiniTool Power Data Recovery. והשלישית והאחרונה היא – Recuva של CCleaner. ב- 50% מהמקרים תוכנות אלה יסייעו לכם לשחזר את הקבצים.

טיק טק שחזור קבצים – הצלחה של 97% עם אלפי לקוחות מרוצים

חברת טיק טק נוסדה בשנת 1995 ומעניקה פתרונות ושירותי שחזור מתקדמים לבית ולעסק. ישנם המון תרחישים שקורים בישראל, והם מנוהלים ומתוחזקים ע"י חברת טיק טק הידועה. בין לקוחותינו: משטרת ישראל, רשויות המדינה והחוק הישראלי, חברות השמה והייטק, בתי החולים והמכללות בישראל, ועוד המון.

חברת טיק טק מומחית לשחזור קבצים ונתונים עם וותק מקצועי של 20 שנה בתחום, ועם אחוזי הצלחה גבוהים מאוד. לפרטים נוספים, התרשמות, וקבלת הצעת מחיר התקשרו 03-613-1555 או בקרו באתר טיק טק שחזור מידע.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *