כרטיס דיגיטלי

איך כרטיס דיגיטלי תורם לעסק שלנו?

נוכחות דיגיטלית מוצלחת יכולה לביא לעסק לקוחות חדשים ולשפר מכירות. אבל נוכחות כזאת לא חייבת להתבסס דווקא על אתר אינטרנט, טוב ככל שיהיה. דרך מאוד אלגנטית ליצור נוכחות דיגיטלית היא לעצב כרטיס ביקור דיגיטלי.  תרומתו לעסק ניכרת, בכמה וכמה מובנים. 

תחליף מרשים לכרטיס ביקור רגיל 

על פניו, כרטיס דיגיטלי עשוי להיראות כמו כרטיס ביקור משודרג ומחוזק. נבהיר באילו היבטים הוא מהווה יותר מאשר כרטיס ביקור, אבל אין להכחיש שהוא בהחלט גם סוג של כרטיס הדומה לסוג הקלאסי. אפשר להעביר אותו לאחרים, במקום למסור כרטיס ביקור רגיל. זהו תחליף מרשים, מעוצב וחדיש כמובן. 

מחפשים מישהו ליצירת כרטיס ביקור מומלץ? דברו איתנו >>>

כרטיס שהוא אתר לכל דבר 

מעבר להיותו תחליף לכרטיס ביקור, כרטיס דיגיטלי גם מהווה למעשה אתר אינטרנט לכל דבר. אפשר לשלוח אותו בצורה יזומה לאחרים אבל הוא גם נמצא במרחב הדיגיטלי. כלומר, מי שמחפש את העסק בגוגל, ימצא את הכרטיס בצורה של מיניסייט מעוצב, אתר עם כמה דפי אינטרנט ייצוגיים. 

נשלח אוטומטית למי שמתקשר 

ניתן להגדיר כרטיס דיגיטלי לשליחה אוטומטית. כך, אם מישהו מתקשר לנציג העסק, מנהל או בעלים שאינו פנוי לענות, הכרטיס ישלח למתקשר. זו דרך טובה להעביר מסר – ברוך הבא, אלה הפרטים שלנו, עד שנתקשר אתה מוזמן לראות בעצמיך על מה מדובר. 

עוזר לקידום בגוגל 

כרטיס דיגיטלי מסייע לקידום העסק בגוגל. מכיוון שמדובר גם על אתר אינטרנט לכל דבר, הוא עוזר לקידום אורגני. בזכות הייחודיות של הכרטיס והתאמתו לבית העסק, מי שיחפש את העסק ברשת ימצא את הכרטיס במיקום גבוה, עובדה שמחזקת את המוניטין. 

מעניק הצצה לשירותים העסקיים ולהמלצות מלקוחות 

ניתן לשלב בכרטיס הצצה לשירותים עסקיים, לקטלוג עסקי ואפילו להמלצות וחוות דעת נבחרות של לקוחות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *