לימודי JavaScript לנוער - כל מה שצריך לדעת

לימודי JavaScript לנוער – כל מה שצריך לדעת

אם המתבגר שלכם מגלה רצון ללמוד JAVASCRIPT, כדאי מאוד שתעודדו אותו, שכן בסופו של דבר מדובר בעתיד שלו, וייתכן גם בעתיד מזהיר. רוב האתרים בהם אתם גולשים נבנו באמצעות שפת תכנות זו, אשר פותחה עוד בשנת 1995 במאה הקודמת.

מהו התפקיד של JAVASCRIPT?

לשפת תכנות זו תפקיד מאוד ברור, באמצעותה ניתן לתרגם הן שורות, אך לא רק, אלא גם פקודות קוד. בעזרת JAVASCRIPT ניתן להציג אותן בצורה אינטראקטיבית בדפדפני האינטרנט. הכוונה היא כאן לכפתורים הנמצאים בדפדפן, העמדת העכבר במיקום הנכון, ועוד פעולות.

לא רק תכנות אתרים

שפת תכנות זו, מיועדת לא רק לתכנות, באמצעותה אפשר לבנות משחקים חדשים, ליצור אפליקציות מעניינות, סרטוני אנימציה, ורואים בה כשפה בסיסית בכל הקשור לרשת האינטרנט. בנוסף, עוד יתרון בולט הטמון בשפת תכנות זו, נעוץ בעובדה שהיא מעודדת לחשיבה ייחודית – זוהי החשיבה החישובית, כמו גם לחשיבה לוגית וחשיבה אבסטרקטית.

רוצים לשמוע על קורס Python לנוער? הקליקו על הלינק

איך מחולק קורס ללימודי JAVASCRIPT לבני נוער?

הקורס בו בני הנוער ילמדו את השפה, למעשה מחולק לכמה שלבים שונים. בשלב הראשון הם ילמדו לא לחשוש מתכנות או משורות קוד, הם ידרשו לפתור כל מיני בעיות, ואף למצוא טעויות שביצעו ולתקן אותן.

בשלבים מאוחרים יותר, הם יהיו יותר מעורבים בכל הקשור לתכנות, צוות המורים המקצועי יעניק להם את כל הכלים האפשריים והמתקדמים ביותר בכדי שיוכלו לפתור אתגרים שצצים במהלך הלימודים, אתגרים מעולם המתמטיקה, הטכנולוגיה וההנדסה.

העלאת ביטחונם העצמי של בני נוער

בכדי שביטחונו העצמי של הנער יעלה, עליו להצליח במהלך הלימודים. בסופו של דבר הוא יוכל ליצור סרטוני אנימציה, משחקי מחשב, הכל נעשה בצורה חווייתית. בסופו של דבר, כל אחד מהתלמידים ידע לייצר מוצר אינטראקטיבי בלעדי ורק שלו.

מעוניינים לשמוע עוד על לימודי JavaScript לנוער? הקליקו על הלינק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *