טיפים לבניית קישורים על פי מוטי פלד

טיפים לבניית קישורים על פי מוטי פלד

אם מנסים להבין מהם שלושת הדברים החשובים ביותר בקידום של כל אתר באינטרנט, מגלים כי כל התהליך נשען על תוכן, אופטימיזציה טכנית של האתר ובניית קישורים. גם בעידן של היום גוגל מעניקים חשיבות אדירה לקישורים, שכן מדובר בהמלצות אינטרנטיות שמעידות על הפופולאריות של האתר. כדי להצליח בקידום אתרים, תמיד ניתן לפנות אל מקצוען כמו מוטי פלד כדי שיוכל לעזור לכם.

  • פרופיל קישורים טבעי – חשוב לתת לאלגוריתם של גוגל את ההרגשה שהקישורים שנבנים לאתר שלכם נוצרים באופן טבעי. אחד הדגשים החשובים ביותר זה גיוון האנקורים וגיוון בין קישורי No-Follow לקישורי Do-Follow. אל תיצרו תבנית קבועה לבניית קישורים ותמיד תנסו לגוון בדרך שבה אתם עושים זאת.
  • אל תבנו קישורים רק בדרך אחת – כהמשך לנושא הטבעיות של בניית הקישורים, במקום לבנות כל קישור דרך אתרי Web 2.0 למשל, תעשו שימוש גם בתגובות בבלוגים, קישורים בתוך מאמרים, מדיה חברתית ועוד. זה רק ישדרג את פרופיל הקישורים של האתר שלכם.
  • תנו למקדם אתרים לעשות את העבודה – אם תרצו לוודא שכל תהליך בניית הקישורים מתבצע על הצד הטוב ביותר, תוכלו לפנות אל מקדם אתרים מוביל כדוגמת מוטי פלד, אשר מבין את רזי עולם קידום האתרים ותמיד מצליח בקידום של אתרי לקוחות.

אל תתנו לאתר שלכם להשתרך מאחורי במנוע החיפוש של גוגל. מספר פעולות פשוטות (כמו בחירת טקסט עוגן נכון לקישורים) עשויות להיות כל מה שצריך על מנת לקדם את האתר שלכם. כך שאם תיקחו לתשומת ליבכם את הטיפים של מוטי פלד, אנו בטוחים שהמצב של האתר שלכם ישתפר בדירוג בתוך זמן קצר. אתם רק צריכים להתחיל לפעול על מנת לראות שינוי בדירוגים בעבור ביטויים נבחרים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *