סונוביה – חברת הסטארטאפ שעשתה היסטוריה

החל מתחילת תקופת הקורונה, העולם כולו נכנס לסחרחורת ענקית. לצד זאת, שנת 2020 הייתה שנה של הצלחות ענק בהייטק הישראלי. כך בין היתר הצליחה חברת ההייטק סונוביה לייצר את מוצרי הדגל שלה שהם מסכות Sonomask, אשר עשויות מבד אנטי בקטריאלי שעבר בדיקות במעבדה בשנגחאי והוכח כבעל יעילות של יותר מ 99 אחוזים בהתמודדות עם קורונה.

חלוקה לצוותים של בתי חולים בישראל – מסכות סונוביה

בין היתר חברת ההייטק סונוביה חילקה לצוותים בבתי חולים בישראל את מסכות Sonomask שלה וזאת כדי לסייע בהתמודדות עם מגפת הקורונה. החברה עוסקת בייצור של בדים אנטי בקטריאליים וכאלה שמסוגלים להתמודד עם וירוסים. כך היא הבינה את החשיבות בפיתוח של מסיכות עם יעילות גבוהה במיוחד כבר בתחילתה של המגפה. הדבר הביא לכך שהיא הפכה את המסכה למוצר שמספק הגנה אקטיבית ביחס למסכות האחרות, שנותנות הגנה פסיבית.

עוד מתחילת הסגרים שקדה החברה על ההפצה

חברת סונוביה ומנהליה שקדו על חיפוש יצרנים בכל רחבי העולם כדי שייצרו את המסכות המיוחדות של. כך סונוביה הצליחה להגיע למצב בו היא מסוגלת להגיע להספק גבוה במיוחד ולהשיג את היעדים שלה מבחינת הייצור של אותה מסכה. החברה הגיעה להישגים מאוד מרשימים והיא עושה זאת בצורה עקבית וכזו שמהווה מודל עבור רבים. 

לפיכך אפשר לומר בבירור כי ניתן ללמוד ממנה ומהדרך שלה לא מעט. רק שימו לב כי אתם עושים את המיטב בכל הנוגע לכך ולומדים על כל הדרך של החברה ומה שהיא עשתה על מנת להגיע למצב בו היא נמצאת היום. עבודה קשה ומחקר של יותר מעשור ללא ספק משתלמים והם אלו שהביאו אותה למצב הזה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *