קניית לייקים בפייסבוק

רוצים להתקדם בפייסבוק? ככה עושים את זה

פייסבוק היא הרשת החברתית הגדולה ביותר, האתר השני בגודלו בעולם ומיליוני ישראלים פעילים באתר זה מדי יום. מכאן שמדובר בפלטפורמה מוצלחת ופופולרית מאוד עבור בעלי עסקים לקדם בה את העסק שלהם ולשמחתם יש כמה דרכים לעשות זאת. קידום בפייסבוק דורש התמקצעות וניסיון, הבנה מעמיקה של הפלטפורמה ועבודה נכונה לאורך זמן על בניית יחסים והגדלת הקהל. 

בניית עמוד עסקי:

הבסיס להצלחת הפרסום שלכם בפייסבוק היא לבנות עמוד עסקי שייצג אתכם ברשת חברתית זו. כמובן שיש אנשים שמעדיפים להיות פעילים בפרופיל הפרטי שלהם אולם הפרופיל מוגבל עד 5000 חברים וזה מקצועי יותר לפתוח עמוד עסקי מסודר, עם עיצובים הקשורים לעסק ושיתוף תכנים הרלוונטיים לעסק ולקהל היעד.

קראו על קניית לייקים לפייסבוק >>>

צרו תכנים מדי יום:

כעת יהיה עליכם להתחיל להזין תכנים רבים ככל האפשר בעמוד העסקי שלכם. העדיפות היא לייצר לפחות פוסט או שניים ביום. כמובן שהפוסטים צריכים להיות בעלי ערך לגולשים שלכם, לקהל היעד הרלוונטי העוקב אחריכם בעמוד. בסופו של דבר אתם רוצים לשמור אתכם בתודעה של הקהל אבל גם לא להגזים בכמות הפרסומים שלכם כדי שהקהל לא יברח מהעמוד שלכם ויסיר את העוקב שלו. תכנים צריכים להיות בתמהיל נכון של תכנים אותנטיים, תכנים שיווקיים, תכנים אינפורמטיביים, טיפים, מדריכים, תמונות, סרטונים ועוד. מדי פעם כדאי לערוך סקר או תחרות בין העוקבים שלכם.

קבלו פרטים על קידום ברשתות חברתיות >>>

הגדילו את הקהל שלכם כל הזמן:

בכל זמן נתון חלק מהעוקבים שלכם יכולים להחליט שנמאס להם לקבל התראות מהעלאות פוסטים שלכם ולכן מסירים את העוקב שלהם מהעמוד שלכם ולכן אתם רוצים לעבוד מדי יום להביא יותר קהל מאשר אלה שעוזבים וכך תהיו במגמת עליה כל הזמן. תוכלו לעשות זאת באמצעות פרסום ממומן בפייסבוק, מעורבות בקבוצות, שיתוף הקישורים של העמוד העסקי שלכם באתר העסק ובמקומות רבים נוספים. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *