בניית אתר

חברת בניית אתרים – להתרחק מחאפרים

בניית אתר אינטרנט הוא הליך מורכב ומסועף, במיוחד אם רוצים אתר אינטרנט מקצועי לעסק ולא אתר פשוט ומשעמם. כדי לבנות אתר מקצועי לעסק ובמידה ואין לכם ניסיון של שנים בתחום בניית האתרים ייתכן ותרצו לייצא את העבודה אל חברת בניית אתרים מקצועית. עם שפע של נותני שירות בתחום זה כיצד נוכל להימנע מטעויות נפוצות ולהתרחק מחאפרים?

הכירו חלק מהטעויות הנפוצות בבניית אתרים:

  • לבנות אתר ללא יצירת גיבוי אוטומטי – כיום יש האקרים ממדינות שונות המחפשות לפרוץ לאתרים של ישראלים ובכלל תמיד החשש הזה עשוי להיות קיים גם בקרב מתחרים שלכם וכו'. אפילו בחירת אחסון לא טובה עשויה לגרור נפילה של האתר מהאוויר. במילים אחרות חשוב לדאוג לגיבוי אוטומטי לאתר.
  • התקנת התוספים הנכונים – התקנת תוספים מיותרים לצרכים שלכם עשויה להכביד על האתר ועל חבילת האחסון שלכם. אי התקנה של תוספים שאתם כן צריכים זה סתם חוסר ידע ומקצועיות. 
  • עיגול פינות – חברת בניית אתרים מקצועית לא מעגלת פינות. לדוגמה אם צריך להעלים משפט מסוים או כותרת דרך הקוד של האתר לא צובעים אותה בצבע הרקע שעליו היא מופיע כדי ל"העלים" אותה אלא נכנסים לקוד העריכה של האתר ושם מורידים אותה.

לפרטים על בניית אתר לעסק >>>

איך לזהות חברת בניית אתרים טובה?

במקום ללמד אתכם כיצד לזהות חאפרים שכן אלה יכולים להיות ערמומיים לעתים באופן שבו את מציגים את עצמם נלמד אתכם כיצד לזהות חברת בניית אתרים טובה שכדאי יהיה לעבוד עמה. ראשית כדאי יהיה לבדוק את תיק העבודות. היכנסו לאתרים בתיק העבודות ולתחתית האתרים ותראו שהקרדיט למטה הוא אכן של אותה חברה מדוברת. כמו כן בדקו המלצות אותנטיות אודות החברה ואפילו שוחחו עם לקוחות החברה באופן יזום לקבל עליה חוות דעת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *