אילו פתרונות מחשוב תוכלו לספק לעובדים שלכם מהבית?

אם אתם מעסיקים עובדים מהבית הרי שאתם חלק מתופעה מתרחבת. תקופת הקורונה הרחיבה מאוד את שיטת ההעסקה הזאת. עובדיכם מתחברים למערכת המחשוב של העסק ודרכה מבצעים את המשימות והמטלות העומדים לפניהם.

על מנת שהעבודה תזרום היטב עליכם לדאוג שמערכות המחשבים תתוחזקנה ברמה גבוהה, ובנוסף יינתן מענה הולם לכל תקלה או בקשה מטעם העובדים.

אלמנט נוסף נדרש הוא מערכות גיבוי ושירותי ענן לשמירת החומר בצורה מיטבית. כך שירותי ענן ותקשורת משולבים יבטיחו התנהלות שוטפת, מהירה ותקינה.

מכלול שירותים

שירותי החברה נותנת השירות כוללים טיפול בתקלות בשרתים הקיימים במערכת, וכן, בתחנות קצה כולל בבתי העובדים. בנוסף, תמיכת מחשבים מרחוק ובאמצעות טכנאים מקצועיים המגיעים לאתר הלקוח.

שירותים אחרים הינם ניטור ואבטחת מידע, פתרונות מחשוב לעסקים מרחוק, יעוץ וניהול פרויקטים ורשת למשרדים חדשים וקיימים, וכן, למקומות ספציפיים דוגמת בתי העובדים.

הדגש הוא כמובן, על התקנת ציוד קצה חדש ככל הנדרש. השירותים יכולים להיות על בסיס מזדמן, או חודשי וקיימת גם האפשרות לרכוש בנק שעות. כך תוכלו לבחור את החלופה המועדפת עליכם.

שירות יעיל ומהיר

חברה דינאמית חייבת לתת מענה מעולה בכל רגע נתון. כך שמערכות המחשבים שלה אמורות לפעול היטב וללא דופי. כל עובד מהבית חייב לבצע את משימותיו ביעילות והתקשורת עם מרכז החברה הוא האמצעי היחיד העומד לרשותו. מומלץ לכם, איפה, לקבל שירות מחברה בעלת מוניטין בתחום.

השירות מקיף וכולל ייעוץ, התקנה, תמיכה וליווי ככל הנדרש. מנהליה ומומחיה הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר המגיעים, בין היתר, מהכרת התחום לעומק וממתן שירותים איכותיים ללקוחות רבים לאורך השנים. הם ישמחו להעמיד גם לכם את התשתית הקיימת בחברתם. כל זאת במחירים נוחים המתאימים לכל כיס.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *