מה צריך כי ללמוד להיות אנליסט נתונים?

כולם מדברים על ההייטק בתור חוד החנית של הכלכלה הישראלית. אם נרצה בכך ואם לא המשכורות הטובות, התנאים המשתלמים ועוד, כולם נמצאים בהייטק. מה הוא אותו מושג חמקמק? תיאור של חברות טכנולוגיה שעל בסיס נתונים מפתחות מוצרים שיש עבורם ביקוש. כדי ליצור מוצרים טובים, איכותיים, כאלו שנותנים את הערך שלהם בסופו של דבר, חברות הטכנולוגיה צריכות מי שינתח את המידע ויעזור להן להיעזר בו. זו בדיוק העבודה של אנליסט נתונים. 

מה לומדים כדי להיות אנליסט נתונים?

בלימודי אנליסט נתונים לומדים איך מתחילים פרויקט, איך מבינים שהפרויקט לא עובד, מה המידע הרלוונטי ואיך לוקחים מתוך כל המידע את זה שיתן את התמונה הטובה ביותר ויצביע על המגמה. אנליסט נתונים הוא מי שיודע מה בדיוק החברה צריכה כדי להתפתח ואיך לנהל את מערך הנתונים בצורה טובה דרך תוכנות מתקדמות שיאפשרו לחברה בה הוא נמצא להביא את המוצר הטוב והמדויק ביותר ללקוח בסופו של דבר. 

מה צריך להיות כדי ללמוד את התחום?

האמת היא שלא צריך כלום. רק ראש על הכתפיים והרצון לעשות את ההסבה הנדרשית. אמנם למי שמגיעים מעולמות ההייטק ורוצים להשתלם ולקבל עוד מידע הקורס יכול להיות רלוונטי מאוד. אבל בסופו של דבר הוא מאפשר למי שרוצים להכיר את הידע ללא כל ניסיון קודם פשוט לרכוש מקצוע חדש. 

המטרה שלנו היא להפוך את הכניסה לעולם ההייטק פשוטה וקלה לכמה שיותר ישראלים. משכורות טובות, תנאים נוחים ועוד, יכולים להיות גם מנת חלקכם. בסופו של יום אנחנו חיים בעולם דינמי ומשתנה שדורש מאיתנו לצבור כל פעם יכולות חדשות ומגוונות, למה לא ללמוד גם להיות אנליסטים של נתונים לפיתוח מוצרים מעולים?

למגוון קוסים נוספים היכנסו לאתר של SmartBrainData

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *